БАДи для схуднення набирають популярність вже давно. На це, безсумнівно, впливають дві тенденції. Перший, який показує, що в суспільстві стає все більше людей, які страждають від надмірної ваги або ожиріння. Другий, безсумнівно, більш позитивний, це зростаюча обізнаність суспільства про здоров’я та своє тіло. Тому все більше людей вирішують змінити спосіб життя і почати займатися фізичною культурою. Це, у свою чергу, дуже часто починається зі схуднення.

Однак серед дієтичних добавок для схуднення найпопулярнішим терміном, безсумнівно, є спалювачі жиру. Назва походить від англійського терміну «спалювач жиру», але сама по собі вона трохи вводить в оману. На самому початку варто чітко сказати, що жиросжигатель не викликає ефекту спалювання жирової тканини в організмі. Препарати такого типу тільки посилюють цей процес, який починається під час фізичних навантажень. Однак це не єдина важлива інформація про спалювачі жиру. Що ще варто знати?

Вплив спалювачів жиру на організм людини

Хоча спалювачі жиру можуть бути монопрепаратами, що містять у своєму складі лише одну речовину, набагато частіше можна зустріти спалювачі жиру, які являють собою суміш інгредієнтів. Вони підібрані в відповідних пропорціях, які разом забезпечують прискорене функціонування обмінних процесів, пов’язаних зі спалюванням жирової тканини в організмі. Як усе це можливо? Усе через т. зв термогенний ефект.

Термогенез передбачає підвищення температури тіла за допомогою активних речовин, що містяться в цих тренувальних добавках. Звичайно, спалювачі жиру не викликають у нас лихоманку, а підвищення температури тіла незначне. Через те, що люди теплокровні, організм збільшує витрати енергії, намагаючись відновити належну температуру тіла. Додаючи відповідні фізичні вправи, спалювання жиру посилюється, і ви можете насолоджуватися кращим ефектом від тренувань.

Як використовувати спалювачі жиру?

Жироспалювачі безпечні для людини, але варто підкреслити, що слід завжди дотримуватися рекомендацій виробника. Більше того, згадуючи ідею Парацельса про те, що все є отрутою, бо лише доза робить дану речовину отрутою, – варто згадати, наскільки ми різні. З цієї причини завжди найбезпечніше проконсультуватися з фахівцем про добавку, який розповість нам про нашу ситуацію, можливі захворювання, стан здоров’я, прийняті ліки тощо. Можливо, діюча речовина може бути для нас нерекомендованою, і ми можемо не знати про це . Тому перед застосуванням жиросжигателя (або будь-якої іншої БАД) варто проконсультуватися з фахівцем.

У магазинах харчових продуктів і харчових добавок є широкий асортимент продуктів, у тому числі багато різних спалювачів жиру. Ми обов’язково зможемо підібрати відповідний для себе спалювач жиру. Варто також зазначити, що спалювач жиру буде найефективнішим, якщо ми почекаємо перед його використанням. Починати прикорм варто, наприклад, коли ефект від тренувань вже не такий помітний, як на початку, або зовсім перестав проявлятися. Жироспалювач може стати стимулом для організму підтримувати темпи схуднення. Крім того, спалювачі жиру часто базуються, серед іншого, на: на кофеїн, однією з дій якого є стимуляція. Тому спалювачі жиру найкраще використовувати в добавках перед тренуванням.

Алекс Ткаченко

Від Алекс Ткаченко

Головний редактор, автор понад десятка статей на тему спорту, здорового способу життя та харчування.

2 коментар до “Використання спалювачів жиру – що варто знати?”
    1. Виявляється, що так. Він змушує ваш метаболізм працювати більш ефективно протягом дня. Такі процеси, як ліполіз, термогенез і діурез розподіляються на весь день. Ось чому жироспалювачі працюють для всіх. Ви можете спробувати: https://allnutrition.ua/ALLNUTRITION_Burn4All-opis34715.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *