Жироспалювачі – це харчова добавка, яка стає все більш популярною, і її завдання – прискорити процес спалювання жирової тканини в організмі. Все це можливо завдяки т. зв термогенез. Термогенний ефект спалювачів жиру можна просто пояснити підвищенням температури тіла за рахунок виділення більше енергії, ніж зазвичай. Таким чином, тіло розігрівається швидше, довше та інтенсивніше, що підтримує процеси спалювання жиру. Однак це не єдиний ефект жиросжигателей. Що ще варто знати?

Подвійна допомога в спалюванні жирової тканини

Крім уже згаданого термогенного ефекту, спалювачі жиру містять інгредієнти, які покликані стимулювати організм. Завдяки цьому ви не відчуваєте втоми, у вас більше енергії та ви можете виконувати більш складні тренування, ніж якби ви не використовували спалювач жиру.

Це неминуче призводить до ситуації, коли спалюється більша кількість жирової тканини, ніж зазвичай. Завдяки цьому спалювачі жиру певним чином підтримують процес спалювання калорій двічі: один раз через їх термогенний ефект, а другий – стимулюючи організм і сприяючи інтенсивнішим тренуванням.

Про що слід пам’ятати при спалюванні жирової тканини?

Звичайно, найголовніше те, що спалювачі жиру – це не чарівні еліксири, які допоможуть скинути зайву вагу без будь-яких навантажень. Крім того, вживати їх таким чином не рекомендується, і в такій ситуації краще утриматися від прийому цього виду добавки. Отже, що є вирішальним?

Так само, як і в будь-якому виді харчових добавок, тобто, перш за все, правильно збалансована дієта (в даному випадку низькокалорійна) і відповідний план тренувань, адаптований до конкретної ситуації. Тільки після цього можна визначитися з конкретним спалювачем жиру, який допоможе скинути зайву вагу. Однак це не єдине, що важливо в контексті схуднення. Що ще варто пам’ятати?

  • Вид фізичної активності – вважається, що найефективнішими вправами для спалювання жирової тканини є кардіо та силові тренування. Саме тоді спалювач жиру зможе працювати найбільш ефективно. У цьому випадку, звичайно, варто спробувати інтервальні тренування, але це заняття не для новачків, оскільки воно найбільше навантажує організм.
  • Відповідна частота серцевих скорочень – передбачається, що організм найкраще спалює жирову тканину в діапазоні 60% – 70% від максимальної частоти серцевих скорочень. Варто стежити за пульсом під час тренування та підтримувати його на потрібному рівні, щоб отримати максимальний ефект від тренування.
  • Регулярність – пам’ятайте, що скинути кілька кілограмів не вдасться лише за одне тренування або навіть за тиждень. Щоб бути ефективними, такі процеси повинні і обов’язково будуть розподілені в часі. Ось чому регулярність і вироблення звичок тут будуть вирішальними.

Звичайно, слід пам’ятати, що підвищені фізичні навантаження та надмірне потовиділення означають більшу потребу в різних видах поживних речовин, особливо тих, які вимиваються з організму разом з потом. Тому варто придбати відповідні поживні речовини та дієтичні добавки, щоб уникнути небезпечної нестачі, наприклад, вітамінів і мінералів.

Алекс Ткаченко

Від Алекс Ткаченко

Головний редактор, автор понад десятка статей на тему спорту, здорового способу життя та харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *