Фізично активним людям іноді доводиться досить багато працювати, якщо вони хочуть підтримувати хорошу форму і дуже важливу регулярність тренувань. Іноді складно поєднати щоденні тренування з розкладом дня, обов’язками, роботою і т.д. Навіть якщо ви знайдете час провести хоча б годинне тренування, це може бути просто неможливо через втому і втому.

Відповіддю на цей тип явища є добавки перед тренуванням, хоча варто зазначити, що це не єдине їх використання. Якщо їх прийняти досить рано перед тренуваннями, вони не тільки стимулюватимуть тіло до дії, але й належним чином живитимуть його та забезпечуватимуть гарне самопочуття після тренування. Одним з таких видів добавок є бета-аланін, і варто придивитися до нього ближче.

Що таке бета-аланін – характеристика

Бета-аланін – це т.зв білкова амінокислота, оскільки бере участь у їх побудові. Про нього можна почути все частіше, тому що він набирає популярності, особливо серед фізично активних людей. Бета-аланін підвищує витривалість і працездатність організму, завдяки чому впливає на ефективне нарощування м’язової маси. У цьому відношенні також має вирішальне значення той факт, що бета-аланін підвищує рівень карнозину в м’язах.

Простіше кажучи, карнозин відповідає за захист м’язів від змін рН, які є результатом утворення молочної кислоти в м’язовій тканині в результаті фізичних вправ. Завдяки цьому організм здатний не тільки проводити більш тривале тренування, але і виконувати більш інтенсивні вправи і т. д. Крім того, бета-аланін дає ефект т.зв. м’язовий насос і відчуття наповнення м’язів. Все це робить тренування з бета-аланіном більш ефективними. Тому варто придбати відповідну дієтичну добавку з бета-аланіном, яка дозволить більш ефективно тренуватися.

На які ще добавки перед тренуванням варто звернути увагу?

Звичайно, бета-аланін – не єдина добавка перед тренуванням, яку варто враховувати, вибираючи правильний препарат для себе. Однак варто відзначити, що він є одним з найбільш часто використовуваних. Що ще можна приймати в ефективній формі в складі передтренувальних добавок?

  • Цитрулін – відповідає за поліпшення обміну речовин в організмі, а також гальмує розпад м’язової тканини. Він зменшує як розумову, так і фізичну втому та відповідає за належне оксигенацію м’язів для тренувань. Він також має стимулюючу дію і дозволяє підвищити ефективність тренувань.
  • AAKG – крім своїх передтренувальних властивостей у вигляді живлення м’язів, підвищення витривалості та відчуття м’язового насоса, він також цінний з точки зору імунної системи. Рекомендується при важких і частих вірусних інфекціях.
  • L-аргінін – впливає на нормальний тиск. Крім того, він покращує кровопостачання та живлення м’язів під час тренувань і ефективно максимізує ефект важких тренувань.
Алекс Ткаченко

Від Алекс Ткаченко

Головний редактор, автор понад десятка статей на тему спорту, здорового способу життя та харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *